top of page

FAQ

JAK DLOUHO SE HRAJE WANDERLOST?

My máme vyzkoušené, že průměrná doba hraní je cca 2 - 3 hodiny, pokud taháte karty hned po splnění zadaného pokynu / směru. Nicméně vše záleží na místě, kde hru hrajete, a na vašich limitech.
Pravidlům se limity skutečně nekladou. Hru můžete např. i zkrátit tím, že vyndáte několik karet z balíčku.

DÁ SE WANDERLOST HRÁT I MIMO ČR?

Samozřejmě! Zabalte si WanderLost na cesty po celé Evropě i po světě. Vzhledem k jeho rozměrům vám v kufru nebo batohu moc místa nezabere. Hru můžete dát i do kapsy.

JAK ČASTO TAHAT JEDNOTLIVÉ KARTY?

To je zcela na vás. Můžete dodržovat udaný směr, dokud nedojdete na konec silnice nebo tahat další kartu na křižovatkách, jakmile jste jednotlivý pokyn / úkol splnili (např. po odbočení doleva), nebo si pro každý pokyn / úkol můžete nastavit nějakou časovou osu (např. “Budeme tahat každých 5 minut novou kartu").

JAKÁ JE VĚKOVÁ HRANICE HRÁČŮ?

Žádné věkové hranice nejsou. Hru může hrát kdokoli s kýmkoli. Babičky, tatínkové, sestřenice, mladší bráškové, kolegové na team buildingu, banda kamarádů, … Na věku nezáleží. Nechceme vytvářet žádné bariéry, nicméně doporučujeme mít dospělý dozor nad dětmi, kterým ještě nebylo16 let.

DÁ SE OPRAVDU NĚKDY ÚPLNĚ ZTRATIT?

Stát se to může. Ale vždy s sebou máme telefony, které vytáhneme jen v případě, je-li hra u konce nebo ji sami ukončíme, a pomocí navigace se dostaneme zase zpátky domů.

DODÁTE MI HRU I MIMO ČR?

Prozatím posíláme balíčky v rámci ČR. Ale co není, může být.

MŮŽU SI HRU ZAKOUPIT I V KAMENNÉM OBCHODĚ?

Hru je zatím možné zakoupit pouze online na našem webu. Nicméně do budoucna plánujeme expandovat i do kamenných obchodů. Pokud nějaký obchod, kde byste WanderLost rádi viděli, vlastníte, kontaktujte nás přes webový kontaktní formulář.

JAKÉ JSOU PODMÍNKY PRO VRÁCENÍ?

Jako kupující máte právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Odstoupení od smlouvy musí být oznámeno prodávajícímu elektronicky vyplněním Formuláře o vrácení. Zboží musí být vráceno v původním obalu.

Více info najdete v obchodních podmínkách.

bottom of page